Československý Fanklub COUNTRY SISTERS

PROFILY

......niečo slovom

 

 

SONIA - kytara, banjo, steelkytara, baskytara, zpěv, lídr

To je dáma, která řádí na podiu ( i mimo něj) už od roku 1972 bez vynechání jediného koncertu...KLOBOUK DOLŮ!!!...

A co že je pro ní v životě nejdůležitější? Teď už zdraví, ale bývávala láska.

Miluje muziku ( to je překvapení), cestování, přírodu, zahradu ( a co nechápu i práci na ní) a svou krásnou, milou, hodnou pitbulku - Agátku ( to chápu, Agátka je super mazlík).

Kde a s kým by chtěla prožít báječnou dovču? Kdekoliv, kde je krásně a s kýmkoliv, s kým by si rozuměla ( co takhle vinný sklípek?).

A koho by si vzala na pustý ostrov? smích...chtěla by vidět, kdo by s ní jel ( určitě by se nás našlo víc).

Protože nemá čas chodit do kina, nemá nejoblíbenější film ( Sonio, možná Tě to překvapí, ale filmy dávaj i v televizi). Z herců/hereček má ráda K.Costnera, R.Redforda a J.Roberts ( já bych přidala R.Geera). To zpěváků/zpěvaček je víc - Chris Rea, Alan Jackson, Shania Twain, Lee Ann Womack, Garth Brooks, Keith Urban, Sara Evans...Čte vše, co jí přijde pod ruku ( že by i telefonní seznam?). Má jednoho bráchu a dva syny (pro lídra dívčí skupiny docela pech).

Kde a s kým by si přála zahrát? V NASHVILLU A S KÝMKOLIV!!! ( držím palce...jednou ten Nashville vyjde!!!

-----------------------------------------------------------------------------------

  

   

Michaela

zpěv, kytara, ukulele

Narozeniny: 28. Června

Horoskop: Rak

Koníčky : Muzika, Sport (nejraději míčové sporty-Basketball), tanec

 

Něco o sobě :

Ve školce jsem navštěvovala sbor Skřivánek i se svými dvěma sourozenci (myslím ,že z nás rodiče chtěli mít hudební sourozenecké trio .. nepovedlo se:))). Tudíž jsem byla k hudbě vedena od malička. Ve druhé třídě jsem začala hrát basketball u kterého jsem vydržela dodnes. Někdy bylo a určitě bude těžké skloubit sport s hudbou ale ta námaha se vyplatí když máte rádi něco jako já tyto dvě činnosti.

Nejprve jsem chtěla hrát na klavír ale rodiče a příbuzní mě nakonec přemluvili ke hře na kytaru (prý si ze mě chtěli udělat osobní přenosný jukebox :) ). Ve druhé třídě jsem se začala učit na kytaru. Ze začátku mě to vůbec nebavilo. Věčně jsem se vymlouvala jen abych na tu hodinu nemusela. Rodiče byli samozřejmě neoblomní a přiměli mě tam chodit a za to jsem jim dnes velice věčná. U učení jsem zůstala přibližně 8 let a poté jsem se na kytaru učila doma. Navštívila jsem pár pěveckých soutěží (nebylo jich moc protože jsem byla stydlivé dítko). Na jedné z těchto soutěží mě oslovila Péťa Štěpánková (Pattie) s tím jestli bych si někdy nechtěla zazpívat s kapelou Country Sisters .

Na tuto nabídku jsem hned kývla. Párkrát jsem měla možnost si s touto skvělou kapelou zazpívat. Na začátku Roku 2017 přišel blesk z čistého nebe a to zpráva, že jsem byla přijata do kapely. Bylo to trochu narychlo, ale snad vše půjde dobře a všechno úsilí a tvrdá práce kapely se vyplatí.

Vždy jsem chtěla být členkou nějaké kapely a tímto se mi splnilo moje přání.

 

 

Oblíbené

Hudba: hudba všeho druhu: Rock (pink floyd, Foreigner ), Pop (Pink, Jessie J), R&B (Lauryn Hill), nejoblíbenější zpěvák: Ed Sheeran

Barva: žlutá

Květina : žlutá růže, gerbery, slunečnice

Jídlo: řízek s bramborovým salátem, saláty všeho druhu

 

 

    PETRA  - elektrická gitara , spev

        Pochádza z Liberca a narodila sa 8. júna v znamení blížencov. Svoj hudobný a spevácky talent rozvíjala v rôznych hudobný skupinách zo severu Čiech a konečne sa na ňu usmialo šťastie a stala sa členkou Country Sisters ( .možno sa usmialo šťastie na skupinu Country Sisters smiley)

         Pre Petru je v živote najdôležitejšie priateľstvo, láska, zdravie a spokojná rodina.....

Medzi jej záľuby patrí samozrejme spievanie , cestovanie ( ...toho si teraz užije .....), čítanie , bowling ,

tenis, z ručných prác je to gorálkovanie a pole dance...( z toho bude mať najmenšiu radosť Pepo....keď rozloží aparatúru, ešte bude montovať na pódium tyč   ... laugh....)

    Dovolenku snov by chcela stráviť na krásnom a kludnom mieste so svojimi najbližšími a je úplné jedno či pri mori alebo u Třeboňských rybníkov......len aby tam bola voda..... smiley

.......a na opustený ostrov by si so sebou vzala iba priateľa a gitaru....... smiley....vraj ja si ľahnem do siete a budem počúvať ako hrá a spieva ...priateľ s gitarou..... (  som zvedavý čo urobí keď príde hlad..... wink)

           Obľúbené filmy sú  Collete, Slumdog Millionaire, Black Snake Moan, The Passion Of The Christ, Remember Me, Titanic, My Best Friends Girl, The Secret Life Of Walter Mitty

   Rada si vypočuje hudbu od  Beatles, Gretchen Wilson, Jasmine Rae a Rascall Flatts, Dixie Chicks, Jessie J., Adele, Emeli Sandé….je toho moc a prečíta knihy  od Barbary Erskinové a Susan Hillové

       Aspoň raz by si chcela zahrať  s Lindou Perry.

,,Je to pro mě výborná zpěvačka a skladatelka´´ povedala

-----------------------------------------------------------------------------------

 

ANDREA - zpěv, Klávesy

Pro Andreu je nejdůležitější pozitivní myšlení a dobrá nálada.

Zájmy: samozřejmě hudba - rock/jižanský rock, americká country, dále sport - běh se svým psem Jackem a cyklistika ( smiley ta ale nejspíš bez Jacka) a taky víno ( yes to máme společného koníčka) - nejen jeho pití, ale zajímá se o vše, co s ním souvisí, včetně vinné turistiky ... už si otevřela i svou vlastní vinotéku.

Dovolenou svých snů prožila v r. 2010, kdy se svým přítelem projeli Rakousko, Itáii a Francouzskou riviéru. Ještě ji láká Asie a Jižní Amerika. Dovču chce mít vždy dobrodružnou, nejlépe nepřipravenou a nevědět, do čeho jde ( surprise dobrodruh).

Na opuštěný ostrov by si vzala CD Country Sisters ( smiley no, u kapely si asi šplhla, ale na čem by ho chtěla přehrávat??)

Doma jí kromě přítele dělá společnost Jack Russel Teriér jménem Jackie. Je to prý nejdivnější pes na světě, protože, když ho hladí, tak láskou vrčí ,,,

Co se týče filmů, má nejraději Růžového pantera - všechny díly. Z herců vítězí Pierce Brosnan a ze zpěváků kapela Guano Apes a Honza Toužimský z Arakainu.

Má o 5 let mladší sestru Lucku.

Na otázku s kým by si Andrea ráda zahrála, odpověděla: "S Country Sisters hrajeme na spoustě krásných a exotických místech (Grónsko, Faerské ostrovy, ...) a zároveň i na festivalech se známými americkými country hvězdami, takže zatím jsem maximálně spokojená a žádné další tužby nemám - s CS nás toho čeká ještě spousta! "

-----------------------------------------------------------------------------------

MARKÉTA - housle

Pro Markétu je nejdůležitější zdraví, rodina, láska a přátelství.

Zájmy: hudba, cestování, jídlo, kreslení, pes Jerry (Evropský saňový pes - černý) a příroda.

Na dovolenou snů by jela s rodinou na hodně dlouhou dobu a hlavním cílem by bylo procestovat i ty nejvzdálenější kouty světa.

Na opuštěný ostrov by si vzala dostatek jídla, dobrou knihu, houpací síť a samozřejmě housličky!! Ským by jela neví, ale hlavně aby prý nebyla nuda smiley.

Ráda kouká na komedie, muzikály a životopisné filmy.

Její oblíbení zpěváci a zpěvačky jsou: Shania Twain, Jimmy Buckley, Rhonda Vincent, Alan Jackson, Faith Hill. Z kapel např. The Rage, Beatles, ABBA

V dětství měla ráda knihu Pohádky o Myšákovi, nyní Fantom opery od Gastona Lerouxe.

Má sestru Karolínku, která hraje taky na housle.

Přála by si zahrát v Tennessee jedno s kým, ale hlavně, aby to hezky hrálo a aby se lidi dobře bavili.

 

-----------------------------------------------------------------------------------

PEPA - zvukař, řidič, sluníčko

Na prvním místě je pro něj rodina. Je šťastně ženatý ( letos už 20 let) a má dvě děti - kluka a holku. Mezi své koníčky řadí spánek, jídlo, odpočinek, filmy, muziku, dům, zahradu a taky svou práci - zvučení. Čtyřnohého miláčka nemá, vystačí si s rodinou.

Na opuštěný ostrov jedině s rodinou, postelí a plnou ledničkou!!! Kde by si přál prožít dovolenou? Na místě nezáleží, všude je dobře, kde je příjemná společnost!

Poslouchá Pink Floydy, nejoblíbenější herec je pro něj Seagal a film Růžový panter. V dětství si rád četl Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka. A dnes? Vkladní knížku s vysokým úrokem!

Už 11 let dělá Country Sisters zvukaře!!! TO JE ALE VÝDRŽ!!!

TOPlist

aktualizováno: 11.03.2018 17:20:05